Про MILK KIDS

 

Ласкаво просимо в MILK KIDS eco concept store - мультибренд стійких еко брендів для дітей від 0 до 18 років, а також для дорослих.

«Style from Birth» - слоган проекту MILK KIDS, який визначає, що з найперших днів життя важливо привчати дітей носити речі, виготовлені з натуральних матеріалів. Саме на цьому MILK KIDS робить акцент, кажучи про виховання стилю з Народження.

Цей проект був створений в 2015 році з великою любов'ю, так як головним натхненником його створення стала моя дочка Меланія.

Ставши мамою, і до того ж маючи досвід роботи в fashion ритейлі, я вирішила зібрати в одному місці найстильніші і, головне, 100% натуральні речі з різних куточків світу.

Цим єдиним і унікальним за своїм концептом місцем став простір MILK KIDS, де лімітованою кількістю представлені взуття, одяг, аксесуари, дерев'яні іграшки, книги, свічки, посуд, товари для дому та багато іншого.

MILKKIDS.ua - онлайн маркетплейс з уже понад 60 брендами дитячої моди і не тільки, селекція яких ґрунтується на принципах екологічності, стійкості, етичного виробництва і справедливої ​​торгівлі.

Представлені речі виконані тільки з органічних гіпоалергенних матеріалів, переважно ручної роботи, так як створені сімейними компаніями з любов'ю і c турботою для своїх маленьких дітей.

А тепер - і для Ваших малюків теж.

Дякую за довіру до нас!

C любов'ю,
Олена і Меланія