< Назад
Бренди

VEJA SS20

VEJA SS20

Лукбук SS20 бренда Veja «Villa Magnan» знакомит нас с зачарованным декором виллы Magnan. Расположенній недалеко от Биаррица, на юго-западе Франции, этот дом принадлежал испанским аристократам, а затем был отремонтирован французской парой. Вилла Magnan обладает своей красотой благодаря влиянию Art déco, множеству огней и контрастам этого места. Veja приглашает вас побродить сквозь призму Винсента Десайи.

VEJA - еко-бренд спортивного взуття з мінімалістичним, але дивно стильним дизайном і високою зносостійкістю, заснований в 2005 році двома французами, Себастьяном Клоппом і Гіслен Морійон в Бразилії.

VEJA - це втілення ідеї про створення екологічного бренду, що не прагне до отримання надприбутку, але створює дуже якісне взуття, керуючись принципами чесної торгівлі, використовуючи у виробництві лише органічну бавовна, дикий каучук, натуральний шовк і шкіру, переробляючи пластикові пляшки.

Усі постачальники і виробництво розміщені в Бразилії. Французький офіс відповідає за логістику.

Бренд принципово відмовився від реклами, а збережені гроші вкладає у виробництво.

З сезону осінь-зима 2017 дитяча лінія еко-бренду VEJA в Україні представлена ​​в MILK KIDS Concept Store.

ОСТАННІ СТАТТІ

  • Бренди

"GRAY LABEL SWIMWEAR"

Представляємо нашу колекцію бренду Gray Label - Swim. Стійкі купальники та аксесуари, що забезпечують захист...

Читати далі
  • #milktalks

"АНАСТАСІЯ ЦИБУЛЯК ДЛЯ #MILKTALKS"

Анастасіє, як виникла ідея заснування магазину органічних продуктів Glossary Organic Products? Впевнена, що шлях кожної...

Читати далі