"MINI RODINI SS21"

MINI RODINI SS21

Mini Rodini створює дитячий одяг з унікальними принтами, натхненними дитячою фантазією, виготовленими якісно та з турботою про тварин, людей та нашу планету.


Нова колекція весна / літо 2021 - це подорож зі Стокгольма до Сеула через Азію.
Колекція натхненна повільною та романтичною поїздкою на поїзді по континенту, з принтами та стилями, що представляють різні зупинки, які ми робимо під час подорожі - Стокгольм, Москва, Улан-Батор, Пекін та Сеул. 
Усі куртки виготовлені із 100% переробленого поліестеру, сертифікованого за стандартом GRS (Глобальний стандарт переробки) з обробкою BIONIC-FINISH® ECO без фторуглеводнів, формальдегіду та парафіну.

Mini Rodini представляє одну з найбільш стійких лінійок продукції на ринку, що складається з 99,5% стійких матеріалів на рік.
Колекція SS21 не стала винятком:
• 64% колекції сертифіковано за GOTS (глобальний стандарт органічного текстилю)
• 13% колекції сертифіковано за стандартом GRS (глобальний стандарт переробки)
• 8% колекції сертифіковано ECONYL® (купальники)
• 9% колекції зроблено у 100% біорозкладаному ліоцелі TencelTM
• 2% колекції сертифіковано OCS (стандарт органічного вмісту). 

5% колекції не мають сертифікації на повний продукт, але виготовлені з стабільно кращих матеріалів, таких як сертифікована GRS перероблена поліефірна тканина.

MINI RODINI - бренд модного дитячого одягу, заснований в 2006 році шведським ілюстратором Cassandra Rhodin (Кассандрою Родін), і на даний момент є одним з найбільш швидкозростаючих брендів дитячого одягу в Скандинавії.

Бренд створює функціональний і стильний дитячий одяг високої якості, який подобається батькам і який люблять діти.