"MILK KIDS X СЕРГІЙ МАЙДУКОВ"

MILK KIDS X СЕРГІЙ МАЙДУКОВ

Друзі! Нарешті маємо змогу презентувати таку очікувану для нас колаборацію, аби попри все надихнути вас на яскравий настрій цієї весни!

Зустрічайте:

«Арт-коллаборацію MILK KIDS @milkkids.ua з відомим українським митцем Сергієм Майдуковим @sergiymaidukov».

Сергій Майдуков – український ілюстратор, який є успішним не тільки в Україні, а й за її межами. Серед його робіт – обкладинки для американського та британського The Guardian Weekly, ілюстрації в The New Yorker, The New York Times, The Washington Post, The Architectural Review, Financial Times Weekend, а також арт-вітрини для київського ЦУМ.

Вже багато років ми слідкуємо та надихаємося творчістю Сергія і, нарешті, ми втілили в життя нашу спільну арт-колаборацію.

Цієї весни Сергій підготував яскраву ілюстрацію, яку виконав в своєму фірмовому стилі летерингу, яка своїми кольорами відображає наше уявлення про дитинство - яскраве, неповторне та наповнене мистецтвом. Тепер вона стане окрасою фасаду еко концепт стору @milkkids.ua.

Чим надихався Сергій при створенні арт-колаборції та його думки про різницю між художником та іншими людьми - ми запитали під час його плідної роботи над проектом.

Video @grebenik

Art management @spilneart

Production @farfordecor