< Назад
Події

MILK KIDS CHARITY RESALE

MILK KIDS CHARITY RESALE

MILK KIDS та Olena Pinchuk Foundation провели благодійний CHARITY MILK KIDS KIDS RESALE, щоб допомогти дітям, що живуть з ВІЛ/СНІД.

До дня Святого Миколая MILK KIDS та Фонд Олени Пінчук презентували соціально-благодійну ініціативу #MILKKIDSRESALE.

 100% коштів зібраних на благодійному заході підуть на проект «Мобільні клініки» Фонду Олени Пінчук, який допомагає дітям, що живуть з ВІЛ/СНІД.

#MILKKIDSRESALE - це вторинне використання речей з метою допомоги дітям, які цього потребують. Протягом листопада-грудня клієнти MILK KIDS еко концепт-стор та небайдужі кияни приносили вживані дитячі речі, взуття та іграшки в хорошому стані і залишали у RESALE боксі. І вже 18 та 19 грудня їх перепродавали на благодійному ярмарку та ще будуть доступні для купівлі на сайті дитячого магазину Milk kids. Тож ви можете доєднатись до цієї благодійної ініціативи.

«Ми так часто чуємо від наших улюблених клієнтів, що їхні діти вже виросли з куплених у нас речей, які практично в ідеальному стані, що вони вже не використовуються, тому ми і придумали цю ініціативу. Ми організували перепродаж вживаних речей у гарному стані за символічними цінами аби дати можливість ще більшій кількості усвідомлених батьків обрати для своїх дітей речі свідоміх брендів, виготовлених з натуральних або переработаних метеріалів» - сказала Альона Масюткіна, засновниця MILK KIDS еко концепт-стор.

Соціальну ініціативу #MILKKIDSRESALE підтримали і відомі лідери думок, які прочитали благодійні лекції для відвідувачів заходу. Євгенія Аратовська, засновниця ГО «Україна без сміття» розповіла чому важливо з малку дітям розповідати про сортування сміття. Дизайнерка Світлана Безва розповіла, як формувати екологічний гардероб і як відмовлятися від надмірного купування речей. Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук розповідала, чому батькам варто говорити про благодійність з дітьми і з чого починати. Ірина Ковальчук, партнерка івент-агенції Ultrapromo провела майстер-клас про святковий передноворічний Home decor і розповіла про традиції святкування Різдва.

«Благодійність – це маленькі кроки до великої цілі, які ми маємо вчитись робити з самого дитинства. Культура благодійності має закладитися і розвиватися як у родині, так і в суспільстві, щоб бути невід’ємною його частиною. Тому ми завжди раді таким партнерствам, як із MILK KIDS, що дозволяють залучати до соціальної відповідальності та добрих справ ще більше батьків і дітей», – говорить Ольга Сердюк, програмна директорка Фонду Олени Пінчук.

Додаткова інформація:

Мобільна клініка – це автомобіль з портативним діагностичним обладнанням та медична команда – педіатр або інфекціоніст, медсестра, соціальний працівник та лікар. Їхнє завдання – надати медичну допомогу ВІЛ-позитивним дітям, а також ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам у найвіддаленіших регіонах нашої країни. Там живуть люди, які місяцями, а іноді і роками не можуть самостійно дістатися до лікарів. Вони не можуть отримати первинну діагностику, здати кров для дослідження, отримати призначення та консультації у прийомі терапії, необхідної для ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД людей. І допомогти їм у цьому, зберегти їх здоров’я та життя – це місія проекту, який здійснює Фонд Олени Пінчук, починаючи з 2009 року. 

Фонд Олени Пінчук заснувала Олена Пінчук у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що окрім боротьби зі СНІДом, організація разом з фундацією Кока-Коли також буде займатися підтримкою жінок та дівчат, але протидія епідемії ВІЛ/СНІДу та сексуальна освіта залишаються пріоритетними темами в роботі фонду. Основними напрямками його діяльності сьогодні є: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

MILK KIDS - проект, який популяризує та розвиває культуру усвідомленого шопінгу та сталого споживання серед українців. MILK KIDS eco concept store - мультибренд стійких еко брендів для дітей від 0 до 18 років, а також для дорослих, створений в 2015 році. На сьогодні, MILKKIDS.ua - еко рітейлер з понад 60 брендами дитячої моди і не тільки, селекція яких ґрунтується на принципах екологічності, стійкості, етичного виробництва і справедливої торгівлі.

ОСТАННІ СТАТТІ

  • Преса

"5 ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ТИХ, ХТО ОБОЖНЮЄ ІСТОРІЮ МОДИ"

Архівні обкладинки Vogue Вінтажні обкладинки Vogue ми тепер можемо не тільки роздивлятися на просторах Інтернету...

Читати далі
  • Преса

"СВЯТКОВІ ДИВА"

Дивіться у програмі Ранок у Великому Місті на ICTV, хто та як в Україні допомагає...

Читати далі