< Назад
Колаборації

JUL X MILK KIDS

JUL X MILK KIDS

JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store


Для дітей віком від двох до десяти років


Створювати дитячі речі для Юлії Логвін не вперше — вони вже представлені у рамках базової лінійки бренду та спортивного дропу. Цього разу JUL презентує окрему дитячу колекцію, зроблену в колаборації з мультибрендовим еко концепт-стором MILK KIDS

Працюючи над колекцією, Юлія хотіла, аби всі речі у ній могли стати чудовим доповненням до будь-якого дитячого гардеробу та до вже представлених у MILK KIDS колекцій еко брендів. Саме тому весь одяг у ній — мінімалістичний і базовий, практичний у комбінуванні як між собою, так і з більш яскравими принтованими речами. 

Просторі сукні, сорочки, білизна, брюки-кюлоти і довгі спідниці виконані у теплих пастельних кольорах і лише з натуральних тканин — переважно, бавовни — оскільки органічність та гіпоалергенність матеріалів є головним принципом MILK KIDS. “Цією колаборцією ми несемо важливий для сьогодення меседж - партнерство та підтримка один одного. Ми раді співробітництву MILK KIDS та українського виробника JUL, який створює стильний та комфортний одяг на кожен день.В колаборації втілені всі цінності MILK KIDS - якість, стильна простота та екологічність. Ми впевнені, що колекція вам сподобається та принесе радість та легкість нашим дітям сонячними днями” — коментує співпрацю Альона Масюткіна, засновниця еко концепт-стору MILK KIDS

Дві сукні в колекції представлені у більших розмірах — XS/S та S/M —  щоб їх могли придбати і мами.

 

Вже не вперше JUL заграє з національною тематикою. Так, у дитячій колекції представлені декілька суконь з широкими рукавами, маленькі фартушки і просторі сорочки: “Ці речі схожі на ті, які колись давно носили на Закарпатті. Сукня з широкими рукавами — це така модифікована старовинна українська сорочка. У колекції чітко проглядається національна тема: речі сучасні і мінімалістичні, але мають український акцент”, — розповідає Юлія Логвін. 

Колекція доступна з 5 травня на сайті бренду jul.ua та milkkids.ua, а також в MILK KIDS Eco Concept Store за адресою: Комплекс “Торонто-Київ”, вул. Велика Васильківська, 100.


_______________________________________________________________________________


JUL — український мас-маркет бренд жіночого одягу. У JUL ми абсолютно впевнені, що звичайна біла футболка має коштувати як звичайна біла футболка. Без цього ствердження неможлива наша місія — ми прагнемо, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя. Саме тому кожного дня на своєму власному виробництві ми займаємося створенням одягу високої якості пошиву з адекватною ціною. Пошук балансу першого та другого захоплює нас ніяк не менше, аніж робота над креативною складовою кожної колекції.

Ми випускаємо дві колекції на рік, робимо сезонні та тематичні дропи. А також маємо постійну лінійку виробів з кашеміру та трикотажу. Засновницею та креативним директором бренду є стилістка Юлія Логвін.

Всі речі від JUL створюються в Україні.

ОСТАННІ СТАТТІ

  • #milktalks

"ОКСАНА ТКАЧ ДЛЯ #MILKTALKS"

Оксано, як давно ви в beauty-індустрії? Більш ніж десять років тому я почала працювати асистентом...

Читати далі
  • Преса

"5 ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ТИХ, ХТО ОБОЖНЮЄ ІСТОРІЮ МОДИ"

Архівні обкладинки Vogue Вінтажні обкладинки Vogue ми тепер можемо не тільки роздивлятися на просторах Інтернету...

Читати далі