< Назад
Бренди

HELLO SIMONE SS20

HELLO SIMONE SS20
Этой весной-летом 2020 года юный друг Симона поселилась с кем-то на вилле на юге Франции. Эксклюзивные принты, созданные здесь, в парижской студии, напоминают о бесконечных летних вечерах в сельской местности, размышлениях в тени деревьев, прекрасных букетах полевых цветов...
Коллекция бренда Hello Simone SS20 представлена в MILK KIDS. 

 

HELLO SIMONE - нова французька компанія з виробництва дитячого одягу заснована в 2014 році Тіфенн Дюшатель, колишнім модним журналістом. Тіфенн бере своє натхнення з дитячого світу безмежної уяви і, мати двох дітей, має гостре почуття практичності в її грайливих і в той же час витончених стилях.

Історія лейбла про Сімону, забавну молоду паризьку дівчину, яка любить кататися на своєму самокаті з розплетеними косами і спідницею, грати з динозаврами, їсти піцу. Вона подорожує по різних країнах в книгах, які читає, де вона зустрічає екзотичних тварин, з якими дружить і малює в своїх розфарбовках. Кожна колекція HELLO SIMONE переносить нас в іншу країну.

Оригінальні стильні принти і вишивки унікальні для бренду і розроблені в Парижі. Тканини особливо пофарбовані для кожної колекції, яка несе різну тему.

Матеріали виконані з якісних натуральних тканин і пряжа дуже м'яка і її легко носити.

HELLO SIMONE - шикарний одяг, в'язані речі та аксесуари для дітей від 2 до 12 років.

ОСТАННІ СТАТТІ

  • #milktalks

"ОЛЕКСАНДРА АРСАЛАНІ ДЛЯ #MILKTALKS"

Олександро, як виникла ідея заснування майстерні декору та флористики Farfor Decor? За освітою я лікар-стоматолог....

Читати далі
  • Sustainability

"SUSTAINABILITY BOBO CHOSES"

Bobo Choses завжди відповідали за свій соціальний та екологічний слід. Бренд прагне створювати дружню продукцію для...

Читати далі