< Назад
Бренди

GRAY LABEL SS21

GRAY LABEL SS21

Так як Gray Label 2021 року відзначає 10-річчя, колекція Mellow Yellow представляє веселий гардероб весна / літо для дітей та немовлят віком від 0 до 10 років. 

Для дітей у віці від 1 до 10 років цей сезон пропонує стилі круглої та широкої форми, такі як шорти, широкі штани, широке плаття та боксерська футболка, щоб створити ідеальний спокійний та зручний образ. Для найменших маленьких мінімалістів віком від 0 до 2 років пом’якшені силуети дитячих шорт, комбінезони на кнопках та футболки створюють розслаблюючий комфорт. Поруч із свіжим і теплим сезонним кольором Mellow Yellow, кольори Peanut, Blue Grey, Rustic Clay та Grey Melange виражають взаємодію ніжних та сонячних тонів, запрошуючи найменших відчувати себе радісними, легкими та м'якими одночасно. Відмінно поєднуючись з колекцією одягу, Gray Label створив ексклюзивну лінійку органічного взуття у співпраці зі знаковою торговою маркою Novesta. Ці одноколірні низькі та високі кросівки на липучках, виготовлені із 100% органічного флісу та чоботи з 100% натуральних каучука, будуть випущені в подібній сезонній кольоровій палітрі.

 

 

ОСТАННІ СТАТТІ

  • Milk kids magazine

"MILK KIDS MAGAZINE 2.0"

Раді представити вам новий літній випуск нашого журналу MILK KIDS MAGAZINE!Цей випуск присвячений сучасному мистецтву...

Читати далі
  • Бренди

"GRAY LABEL SWIMWEAR"

Представляємо нашу колекцію бренду Gray Label - Swim. Стійкі купальники та аксесуари, що забезпечують захист...

Читати далі