"BOBO CHOSES SUSTAINABILITY"

BOBO CHOSES SUSTAINABILITY

ДАВАЙТЕ НАНЕСЕМО ПОСМІШКУ НА ОБЛИЧЧЯ ЗЕМЛІ

Bobo Choses завжди несуть відповідальність за свій соціальний та екологічний слід. Вони прагнуть створювати продукти, сприятливі для навколишнього середовища, і постійно покращують екологічність виробничих процесів.

Ось деякі факти, які з року в рік поліпшуються.

01

ВОЛОКНА ТА МАТЕРІАЛИ

Bobo Choses прагне замінити звичайні матеріали більш екологічними, менш небезпечними як для природи, так і для здоров'я людини.

Вони використовують органічну бавовну, сертифіковану GOTS, в якості основного волокна в колекціях. Також все частіше використовують більш екологічні волокна, такі як льон, купро, перероблений поліестер і ліоцелл LENZING ™.

ОДЯГ

• Бавовняна пряжа - органічна * сертифікована GOTS. Бавовну вирощували без використання пестицидів, гербіцидів або будь-яких інших хімічних добрив. ЇЇ стійка виробнича система також допомагає поповнювати і підтримувати здоров'я грунту.

• 92% бавовни, використовуваного в колекції Baby SS21, - це органічна бавовна, сертифікована GOTS, 88% - в колекції для Kid.

• У цій колекції більше перероблених волокон, таких як перероблений поліестер, перероблений поліамід і попередньо використана бавовна.

• 91% колекції для дорослих було вироблено на місцевому рівні, між Іспанією і Португалією. 56% з них розташовані менш ніж в 10 км від штаб-квартири Bobo Choses.

• Органічна бавовна досягає 52% в колекції для дорослих, і бренд використав екологічно чисті матеріали, такі як Lyocell і Ecovero. У цій колекції також використовували перероблені тканини.

• Весь джинсовий одяг зроблений з суміші бавовни і переробленої бавовни.

• Купальники виготовлені з перероблених технічних тканин, таких як поліамід від Q-nova і Infinyl, і мають захист від ультрафіолетового випромінювання з коефіцієнтом захисту 50.

• Верхній одяг має водовідштовхувальне просочення BIONIC FINISH ECO - екологічний водовідштовхувальний матеріал.
АКСЕСУАРИ

• Пляшки виробляються в Іспанії, не містять бісфенолу А, що не зберігають і не передають аромати.

• Тарілки і стакани виготовлені з бамбука, кукурудзяного крохмалю і смоли. Біорозкладані і багаторазові.

• Мішки Polybags містять біорозкладні пластикові добавки d2w®. Вони прискорюють природний процес окислення до тих пір, поки продукт не перестане бути пластиком, а стане матеріалом, який може бути асимільований (тобто використаний в якості джерела їжі) бактеріями і грибами на суші або в морі. Найкраще, якщо він уникне збору і виявиться сміттям в навколишньому середовищі, він буде розкладатися і піддаватися біологічному розкладанню в безперервному, незворотному і нестримному процесі, так само як і природні відходи, поки не залишиться нічого.

02

ЛЮДИ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

Одяг Bobo Choses виробляється на місці. 98% колекції SS21 було вироблено між Іспанією і Португалією, 80% з яких було вироблено не більше ніж в 12 милях від штаб-квартири Bobo Choses. Бренд любить підтримувати місцевих виробників і вчитися на їх ноу-хау.

Bobo Choses усвідомлює важливість проблем навколишнього середовища і здоров'я, пов'язаних з хімічною текстильною промисловістю. З цієї причини виробничі та оздоблювальні підприємства, з якими вони працюють, сертифіковані OEKO-TEX. Крім того, всі постачальники повинні дотримуватися Кодексу поведінки, який допомагає розділяти взаємну відповідальність за справедливу працю і безпечні умови праці.

• Бавовняна пряжа - органічна * сертифікована GOTS. Бавовну вирощували без використання пестицидів, гербіцидів або будь-яких інших хімічних добрив. Її стійка виробнича система також допомагає поповнювати і підтримувати здоров'я грунту.

• 98% колекції SS21 було вироблено між Іспанією і Португалією, 80% було вироблено не більше ніж в 20 км від штаб-квартири.

• Шкарпетки виробляються біля штаб-квартири Bobo Choses.
• Сандалії на 100% зроблені в Іспанії.

• Кросівки виробляються в Словаччині компанією Novesta з суміші натурального каучуку.

• Бренд регулярно відвідує постачальників, щоб переконатися, що вони дотримуються етичних стандартів Bobo Choses.

• Виробничі та оздоблювальні фабрики, з якими вони працюють, сертифіковані OEKO-TEX, тому є чітке і прозоре уявлення про весь ланцюжок поставок текстилю.

03

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Що стосується корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), Bobo Choses зазвичай співпрацює з Червоним Хрестом і рядом інших соціальних організацій, щоб допомогти нужденним сім'ям і дітям. Бренду подобається брати участь в літніх таборах, фондах та інших соціальних проектах.

04

ЗДОРОВИЙ ОДЯГ

Бренд аналізує свій одяг в одному з провідних дослідницьких центрів Європи під назвою AITEX, щоб підтвердити, що вона є здоровою. Всі продукти не містять нікель і хром.

У верхньому одязі використовується водовідштовхувальне просочення BIONIC FINISH ECO. Воно не містить небезпечних хімікатів, таких як фторуглероди, формальдегід і парафін.

• Купальники виготовлені з перероблених технічних тканин, таких як поліамід від Q-nova і Infinyl, і мають захист від ультрафіолетового випромінювання з коефіцієнтом захисту 50.

• Верхній одяг має водовідштовхувальне просочення BIONIC FINISH ECO - екологічнЕ водовідштовхувальне просочення.
• Бренд не використовує хром і нікель.

• Водовідштовхувальне просочення не містить фторуглеродов, формальдегіду і парафіну.

05

RE-USE, RE-CYCLE, RE-DUCE

Робота з організаціями MADE-BY і ANTHESIS допомагає в розробці планів дій зі скорочення викидів вуглецю, води і відходів. За п'ять років бренд знизив вуглецевий слід на 7,4% і споживання води на 30%.

При покупці тканин Bobo Choses робить точний прогноз, щоб уникнути надлишку запасів. Всі відходи, що утворюються на етапі виробництва, передаються в дар місцевому фонду під назвою CEO El Maresme для переробки та повторного використання. В даний час бренд працює над спеціальним проектом з розширення життєвого циклу надлишкових матеріалів з Агентством по відходам Каталонії і Hallotex-The Loop. Сподіваються незабаром поділитися додатковою інформацією.

• Знизили споживання води на 30%.

• Знизили вуглецевий слід на 7,4%.

• Всі відходи передані для повторного використання.

06

ВІДПОВІДАЛЬНА УПАКОВКА

Транспортувальні пакети є екологічно чистими, оскільки вони виготовлені з міцного крафт-паперу, який на 100% придатний для вторинної переробки і біорозкладністі і має міжнародну програму схвалення лісової сертифікації (PEFC).

Подвійна система закриття робить повернення товару більш відповідальним і легким. Їх менший розмір порівняно з іншими традиційними варіантами упаковки допомагає знизити вплив на навколишнє середовище: менший обсяг транспортування, менші витрати, менша витрата палива, відсутність ущільнень або наповнень. Ніяких відходів!

Крім того, це відмінне чисте полотно, на якому дитяча творчість може злетіти!

• Упаковка на 100% переробляється і біорозкладається.

• Сертифікат PEFC.