< Назад
Бренди

AFYNY SS20

AFYNY SS20
Поліна вже дуже скучила за літніми посиденьками з друзями у садку, спільними прийомами сонячних ванн, соковитими сезонними фруктами та грою на музичних інструментах. Тому, вирішила влаштувати гучну вечірку, зібравши всіх-всіх своїх найближчих друзів-афинят. Ну і з чого ж почати приготування?
Поля ретельно склала список найсмачніших продуктів та страв, якими можна приємно здивувати своїх друзів. Знайшла вдома великий кошик і вирушила скуповувати гостинці на ринок, адже саме туди  фермери привозять найсвіжіші та найсоковитіші продукти прямісінько з поля.
Першою в кіш потрапила солодка мелітопольська черешня, вслід за нею соковиті яблука із Закарпаття, хрустка волинська спаржа, свіженькі грибочки з карпатського лісу, ароматні томати з Київщини, херсонська диня та декілька буханців хліба. Двох рук було мало, щоб донести таку гору продуктів, але малеча впоралась.
Поля дуже зраділа, що прийшли абсолютно всі запрошені. Всім кортіло поділитись тим, як вони готуються зустрічати літо. Та замість розмов про рутину всі почали розмовляти про смак їжі, якою їх пригощали:
«А звідки така зелена спаржа?»
«Які ароматні томати!»
«Де ж ти взяла ці продукти?»
Поля розповіла друзям, що секрет смаку продуктів в тому, що всі вони вирощені поруч, на рідних полях. Тільки в такому випадку, вони досягають повної стиглості. А ще, Eat Local - це зовсім не скучно, оскільки у нас вже вирощують такі незвичні продукти, як спаржа, фенхель, лимони, лайми та навіть банани.
Смак був неперевершеним! Гості дякували обіймами за смачний прийом і ще довго ласували страви, танцювали та голосно співали, адже знали, що літо їх почує!

ОСТАННІ СТАТТІ

  • #milktalks

"ОКСАНА ТКАЧ ДЛЯ #MILKTALKS"

Оксано, як давно ви в beauty-індустрії? Більш ніж десять років тому я почала працювати асистентом...

Читати далі
  • Преса

"5 ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ТИХ, ХТО ОБОЖНЮЄ ІСТОРІЮ МОДИ"

Архівні обкладинки Vogue Вінтажні обкладинки Vogue ми тепер можемо не тільки роздивлятися на просторах Інтернету...

Читати далі