< Назад
#milktalks

ОКСАНА СТЕХІНА ДЛЯ #MILKTALKS

ОКСАНА СТЕХІНА ДЛЯ #MILKTALKS
 1. Оксана, як встигаєте поєднувати материнство і роботу директором по розвитку Dentsu та співвласницею G.Bar? 

У G.Bar я співінвестор, тому моє залучення в цей бізнес точкове і не потребує значного ресурсу. Інша річ – моя позиція в dentsu Ukraine, де я працюю вже майже 18 років і обіймаю посаду директора з розвитку бізнесу. Ця позиція передбачає ґрунтовне занурення у робочі процеси. Я дуже люблю свою роботу. Роботу як поняття і роботу як процес: генерування ідей, пошук цікавих рішень, зустрічі, нетворкінг тощо.

Я абсолютно точно люблю своїх дітей. Люблю шалено. А от материнство як процес я люблю не дуже. Мене воно часом прямо обтяжує.

Тому

а) в мене є набір помічників: няня, бабуся, небайдужі друзі, яких можна покликати, коли мамі «край»;

б) всі мої діти з раннього віку ходять до дитячих садочків і в цілому досить самостійні;

в) в нас у родині дуже функціональне ставлення до дитини і дитинства.

Ми з чоловіком ставимо на перше місце себе. Дітей же вважаємо нашою похідною. Тому з раннього віку вони їдять з дорослого столу, вміють самі вдягатися і часто самі себе розважають, гуляють на вулиці самостійно (звичайно, із дотриманням правил базової безпеки життя і здоров’я). Але, грубо кажучи, якщо хтось із малих хоче водички, то залюбки розповімо, де її взяти.

 1. Як балансувати між роллю матері та мачухи?

Відверто – це складно. Любов до дітей, котрих мати виносила і народила, не можна порівняти із жодним іншим почуттям. І така любов часом затьмарює об’єктивну реальність, пробачає очевидні факапи. Тому коли ми всі разом, я докладаю більше зусиль, щоб бути рівною і справедливою до всіх чотирьох, не «жаліючи» своїх і не «прискіпуючись» до напівсвоїх😆.

 1. Як плануєте свій графік дня? Корисні поради, програми тощо.

Планую зазвичай тиждень. За принципом – спочатку кладемо в банку великі камені, потім менші, потім досипаємо пісок до країв = фіксую у графіку «нерухомі» важливі зустрічі, потім додаю більш гнучкі події, потім «досипаю» приємності. Серед нерухомих можуть бути як пріоритетні робочі речі, так і, скажімо, візит до важливого лікаря, який впливає на стан мого здоров’я та ресурсність. Зі зміною робочої парадигми та виведенням великої кількості процесів в онлайн я стала встигати значно більше, економлячи час на логістиці. В арсеналі моїх пленингових помічників – великий річний пленер Dream Year 2021, застосунки todoist і майкрософтівський пленер Teams, одночасно синхронізовані на лептопі й телефоні. 

 1. Ви запустили новий проєкт #УдиЛюди. Як зявилася ідея створення? Розкажіть більше про нього.

У мене суперздібність – я вмію бачити і збирати навколо себе надзвичайних людей. Це не селеби чи зірки. Вони звичайні люди, які роблять щось своє важливе у надзвичайний спосіб. Я відчуваю прямо-таки фізичну потребу розказувати світу про таких людей, знайомити їх з іншими. І в результаті цих «знайомств» народжуються круті колаборації, яскраві та корисні для всіх сторін. Отже, щотижня на своїй сторінці в інстаграмі я публікую нову серію про нову людину. В кожній серії – вміння, таланти, особливий продукт, який мій герой придумує або виробляє. І кожного разу це маленька історія про велике життя і великі мрії. Мене особисто це дуже надихає. А по мірі розвитку проєкту я бачу, що надихає також моїх друзів і підписників. І це мотивує продовжувати, хоча вимагає від мене і часу, і енергії, і інших ресурсозатрат.

 

 1. Розкажіть про своїх дітей.

Напевно, не здивую, коли скажу, що всі вони в мене надзвичайні 😆 Моя старша любов Марта захоплюється вокалом і досить заглиблена в цю тему. Вона однозначно «творча одиниця» і, як більшість креативних людей, часто потребує особливого підходу, довгих розмов і спільних вечірніх рефлексій. Мія – четверта дитина в сім’ї, що автоматично означає зговірливість і легкість реакцій. Вона взагалі не париться і надзвичайно рідко сумує. Ще рідше ображається чи плаче. А ще вона – «спортік» і любить усе активне та рухливе.

Саша і Гліб проводять зі мною менше часу фізично, але я також маю щастя спостерігати їхні таланти. Гліб – інтелектуал-інженер. Йому легко даються будь-які конструктивні рішення, головоломки, квести. Саша – красуня і стиляга. Вона вдало комбінує луки, має гарний смак і в дусі сучасної молоді круто знімає і монтує відосики.

 1. Як любите проводити час із сімєю?

Зі старшими традиційно – вихідні у квестах, кіно, велосипеди та електросамокати у теплий сезон. Всією родиною любимо отримувати гастродосвід у різних ресторанах, кафе, фудмаркетах тощо. Оскільки нас багато і всі ми надзвичайно різні, стараємось планувати активності і домовлятися заздалегідь, щоб врахувати інтереси всіх сторін. Ну а мій улюблений інтертейнмент – тато забрав усіх дітей і залишив мене саму вдома з книжкою 😺 

 1. Улюблені місця для подорожей.

У нашій кількісній комбінації будь-яка поїздка перетворюється на міграцію маленького циганського табору. І по бюджету також! Тому комбінуємо різні конструкції та обираємо варіанти за віковими і мінігруповими інтересами. Раніше ми з чоловіком удвох мали обов’язкову щомісячну вилазку до Європи на лонгвікенд. Щомісяця і без винятків. Це дуже позитивно відображається на стосунках пари, і ми свято дотримувалися цієї традиції, допоки не стався локдаун.

Зараз обираємо те, що доступне і на часі. Скажімо, я можу поїхати з Мартою та Мією на тиждень кудись у теплий олінклюзив, де їм комфортно, а мені нескладно організувати їхній побут. Наступного разу це може бути поїздка вдвох із Максом у Дубаї, де ми серфимо вранці та смачно їмо ввечері. Потім чоловік може махнути на кілька днів зі старшими на лижі втрьох. Потім бабуся і няня можуть поїхати з чотирма дітьми в заміський готель з басейном, а ми тим часом будемо працювати і насолоджуватися самотністю в Києві. Коротше, розважаємось як можемо!

 

 1. Якому відпочинку ви надаєте перевагу – активному чи повалятися на пляжі?

Комбінуємо та обираємо найкращі рішення по сезону, бюджету і вікових інтересах відпочиваючих! 

 1. Які плани на 2021 рік?

Насолоджуватись життям у рамках, дозволених локдаунними реаліями.

 1. Чим керуєтесь при виборі дитячого одягу?

Зручністю й екологічністю. А ще якістю, бо вже неодноразово помічала, що дорога, на перший погляд, річ може слугувати декільком поколінням і в процесі більш тривалої амортизації коштувати дешевше декількох більш дешевих аналогів.

 1. Речі, без яких не уявляєте свій гардероб і гардероб своїх дітей.

Віднедавна я стала фаном зручної доречної у всі часи бази. Тому зараз обожнюю джинси, футболки і майки, зручні лонгсліви та світшоти, спортивні комбінації для активного відпочинку. Віднедавна оцінила універсальність жакета, який може зробити навіть дуже простий лук мало не люксовим. 

 1. Чим би ви займались, якби не ваша поточна діяльність?

Всі мої близькі друзі знають: якщо поруч є караоке – Ксюшу не спинити))) Можливо, якби в моєму пострадянському підлітковому віці батьки не боялися «несерйозних» професій, я б стала співачкою.

 1. Ваша фірмова страва.

Я надзвичайно віртуозно формую замовлення «на винос» у будь-якому закладі Києва і передмістя😆. Якщо спитаєте мене, де найкращі голубці чи борщ, надзвичайні хінкалі чи смачна паста – точно отримаєте топрезультат! Хоча я й сама можу замутити досить пристойну шакшуку, мені з легкістю вдаються смачні сирники і навіть шпанакопіта. Але все це потребує часу, а він сьогодні – мій найдорожчий ресурс!

 1. Що, на ваш погляд, найважливіше у вихованні дітей?

Власний приклад і запас енергії у батьків.

 1. Розкажіть про традиції у вашій родині. Які вони? 

Мушу констатувати, що складнофакторна конфігурація нашої родини не дає змоги впровадити «тверді» традиції, тому що один Новий рік старша донька може зустрічати зі мною, інший – у родині свого тата. І так майже з усім. Традиції – це те, що я старанно придумую прямо зараз і намагаюсь їх впровадити, бодай гнучко. Спільні сніданки на вихідних, подорожі на канікулах, колективі кіноперегляди, велосипедні та піші прогулянки у теплий сезон. Дослідження нових гастромісць і обов’язковий візит бабусі у неділю. А ще ми якось домовились збиратися за столом без гаджетів і говорити ротом.

 1. 3 ваші улюблені книги.

Це не стабільні три книги на все життя, вони точно змінюються по мірі того, як змінююсь я. З початку 2021-го це «Два життя» Конкордії Антарової, «Жінки Лазаря» Марини Степанової та «Вибір» Едіт Егер.

 1. Хто/що вас надихає?

Насамперед мої #УдиЛюди.

 1. Улюблені фільми для перегляду з дітьми.

Ми дуже прагнемо інсталювати дітей у своє життя, а не підлаштовувати своє життя під них. Нещодавно я із задоволенням подивилася з дівчатами у відпустці «Гамбіт королеви». Дивимось зі старшими те, що нас самих надихає або змушує ностальгувати, – весь «Марвел», «Пірати Карибського моря», «Матриця», «Аватар», всілякі там апокаліптичні бойовики типу «Я – легенда». І, звісно, ніхто не скасовував «Гаррі Поттерів», різних глибоких мультиків, як-от «Душа», «Монстри на канікулах», весь старий добрий «Дісней» по списку – від «Рапунцель» до «Панди Кунг-Фу».

 1. Які речі плануєте придбати для дітей в новому сезоні?

Я щосезону частково поновлюю базу, оскільки діти мають властивість рости.

 1. Улюблені бренди в MILK KIDS. 

У нашому великому чотиридитинному гардеробі є майже всі, а ще ми з чоловіком із задоволенням купуємо дорослі юніти, тож кеди Veja є у всієї родини. Любимо TINY COTTONS, THE ANIMALS OBSERVATORY, LES COYOTES DE PARIS, BOBO CHOSES, AFYNYKIDS, GRANDMAFOX, GRAY LABEL, SALT WATER, OEUF. 

 1. Чому ви обираєте MILK KIDS?

Тому що любимо людей, які люблять свою справу.

 1. Вибір Оксани Стехіної в MILK KIDS.

ОСТАННІ СТАТТІ

 • Преса

"5 ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ТИХ, ХТО ОБОЖНЮЄ ІСТОРІЮ МОДИ"

Архівні обкладинки Vogue Вінтажні обкладинки Vogue ми тепер можемо не тільки роздивлятися на просторах Інтернету...

Читати далі
 • Преса

"СВЯТКОВІ ДИВА"

Дивіться у програмі Ранок у Великому Місті на ICTV, хто та як в Україні допомагає...

Читати далі