< Назад
#milktalks

АНАСТАСІЯ ЦИБУЛЯК ДЛЯ #MILKTALKS

АНАСТАСІЯ ЦИБУЛЯК ДЛЯ #MILKTALKS
 1. Анастасіє, як виникла ідея заснування магазину органічних продуктів Glossary Organic Products?

Впевнена, що шлях кожної людини визначається ще в утробі матері. Великий вплив мають також родина, оточення, наставники та цінності, які закладаються. У моїй сім’ї дуже уважно ставилися до харчування та вибору продуктів, які мали бути натуральними. Обидві бабусі вирощували овочі, фрукти, зелень, ягоди, робили вино та кукурудзяне борошно. Тому ідея відкриття магазину органічних продуктів була закладена в мене ще з дитинства. Вплинуло на це і моє навчання в Лондоні. Там я вперше помітила, що на магазинних полицях є продукти з позначкою «біо», які кардинально відрізняються за смаком. Здивувалася, що в Україні такого досі не було. Мене настільки зацікавила ця тема, що згодом увесь свій вільний час я присвячувала вивченню матеріалів міжнародних організацій, які займаються сертифікацією та публікують матеріали на тему органічних продуктів і косметики. Наважитися відкрити магазин мене підштовхнула колега, яка запевнила, що зможу це зробити. Тож я розробила бізнес-план, стратегію, і моя ідея почала втілюватися у життя. Звісно, вона трансформувалася з часом з огляду на ситуацію в країні.

 1. Як відбувається підбір брендів для Glossary? Які бренди улюблені?

Від самого початку заснування компанії я знаходила органічні бренди на фахових ярмарках, зокрема в Болоньї, Страсбурзі. Згодом ми почали їздити на головну виставку в органічній індустрії Biofach, яка щороку проходить у Нюрнберзі. Там ми знайомимося з брендами, зустрічаємося зі своїми постачальниками продуктів, вивчаємо тренди.

Назвати улюблені марки Glossary не можу, оскільки всі відбираю особисто і вони мені як діти, кожен люблю по-своєму за його унікальні властивості. Наприклад, обожнюю сонцезахисний засіб зі стовбуровими клітинами Madara, крем Naturys Beauty Day Cream Oil Nutri від Bema Cosmetici, у якому купаюся – настільки він чудово зволожує шкіру. У Salomoni найсмачніша органічна кава зі 100-відсоткової арабіки та цикорій з неперевершеним смаком. Список продуктів нескінченний.

 1. Як ви прийшли до екологічного стилю життя? З чого все почалося?

Вважаю, що екологічний стиль життя починається з екологічного ставлення до себе. Це чистота твоєї свідомості, думок, вчинків, ставлення до людей. Також важлива екологія стосунків у родині. Усе перераховане закладає фундамент для екологічних вчинків, таких як сортування сміття, носіння екологічного одягу, який не забруднює довкілля, використання екологічних засобів для прибирання та засобів з догляду. У моєму житті присутнє усе це. 

 1. Як плануєте розвивати еконапрямок у найближчі 5 років?

У нашої команди великі плани. Насамперед плануємо розвивати нашу платформу Glossary.ua, додаючи до асортименту нові продукти і бренди. Зокрема, хочемо посилити розділи про красу, дім і харчування. За кілька тижнів відкриваємо напрямок органічних вин та напоїв.

Бачимо для себе велику перспективу у розвитку pop-up stores. На Великдень ми протестували свої виробничі потужності і запустили у продаж органічну великодню випічку, яку продавали не тільки на сайті, але й на весняних ярмарках з партнерами. Вдало це реалізували, тому працюємо над розробкою інших подібних проектів.

Також розвиваємо оптовий продаж. Оскільки Glossary є великим імпортером органічної косметики та побутових і гігієнічних засобів, плануємо далі спостерігати, як діятиме ринок онлайн-ритейлу, і адаптуватимемо наш портфель відповідно до запиту.  

 1. Як встигаєте поєднувати материнство та роботу в Glossary?

Річ у тім, що якраз не встигаю. Під час обох вагітностей я працювала до останнього і після появи дітей поєднувала материнство з роботою: однією рукою годуєш дитину, другою набираєш повідомлення в телефоні.  Це було дуже стресово і повторювати не хотілося б. Краще повністю зануритися у материнство та насолодитися цим особливим часом.  

Зараз діти доросліші, більш свідомі, вони  слухаються і розуміють, що мама працює, заробляє. Так я подаю їм приклад, що всі мають трудитися, робити вклад у сім’ю, щоб реалізовувати потім свої бажання і мати можливість піти в театр, купити обновку на літо, нову книжку, велосипед або ті ж органічні продукти.

Втім, ранок, вечір та вихідні дні проводжу з родиною. Для мене важливо бути вдома не пізніше 19:00, щоб нагодувати дітей, вкласти спати, а зранку поснідати разом та відправити їх до школи чи садочка.

 

 1. Як ви пояснюєте своїм дітям про екологічний стиль життя? Як привчаєте до такого способу життя?

Це комплексна робота. Насамперед показую усе на власному прикладі. Вони бачать, якими засобами з догляду користуюся, я даю їм усе роздивитися, спробувати текстуру, показую позначки, які відповідають сертифікації органічних продуктів. Під час свого ранкового ритуалу можу розповісти дівчаткам, яких інгредієнтів не повинно бути в засобах, або що, наприклад, мінеральна олія є, по суті, бензином. Їх це дуже вражає.

Ми часто їздимо з дітьми на ферми, з якими співпрацює Glossary. Доньки були в Zabirya Organic Farm і в Карашинському дворі, збирали овочі, яйця, тому вони знають, що таке натуральні продукти. Для них нормально запитати в закладі, чи органічні певні продукти, бо їх до цього привчили. Навіть більше – вони можуть відрізнити органічні продукти від неорганічних у магазині.

Вдома ми сортуємо сміття. Також є окрема коробка для картону та подарункового паперу, з якого потім робимо композиції, саморобки, листівки для привітань рідних і близьких зі святами. У нас нічого не викидається.

Можливостей розповісти про екологію безліч. Наприклад, їсте – розкажіть, чим корисний той чи інший продукт, гуляєте – позбирайте сміття. Також є дитячі книжки про екологію, наша улюблена – «Велетунські казки про нашу планету» Галини Буділової. Коли я принесла її додому, старша донька Маргаритка запитала, хто її подарував і звідки ця людина знала, що вона любить слухати про екологію. У школі дівчаток є предмет environmental policy (екологія), який їм дуже подобається. Востаннє вони слухали, як пластик забруднює океан та знищує його мешканців. Їх це настільки вразило, що під час нашого відпочинку в Єгипті Маргаритка трималася якнайдалі від рифів, аби випадково не торкнутися їх ніжкою та механічно не пошкодити.

 1. Що, на ваш погляд, найважливіше у вихованнi дiтей?

Найголовніше виховати повагу до батьків та слухняність, варто робити це з любов’ю. Якщо дитина зробила щось неправильно і потрібно їй це роз’яснити, кажіть спокійно. Відчуваєте, що закипаєте, краще перечекати – і потім сказати усе з любов’ю.

Також для мене важливе визначення меж, у рамках яких дитині надається допустима свобода. Цінності закладаються власним прикладом. Тож намагаємося прищепити культуру поведінки за столом, у спілкуванні з однолітками, з дорослими, культуру відвідування театрів. Якщо немає карантину, щовихідних ми ходимо на дитячі вистави до театру імені Івана Франка або до театру російської драми. У ляльковому театрі ми уже передивилися увесь репертуар.

Приділяємо увагу і фізичному вихованню, оскільки спорт дисциплінує, виховує терпіння та цілеспрямованість. Взимку катаємося на лижах та ковзанах, влітку на роликах і велосипеді. Оскільки тато любить плавання, він з радістю навчає дівчаток плавати. Крім того, доньки регулярно займаються художньою гімнастикою. Намагаємося балансувати – щоб у дітей була і культурна, і спортивна програма.

 1. Розкажіть про традиції у вашій родині. Які вони?

Одна з найголовніших – традиція трапез. Ми обов’язково збираємося усі разом за сніданком, обідом, полуденком та вечерею. Люблю приготувати щось особливе і почастувати чоловіка з дітьми. Доньки допомагають робити те, що їм до снаги, наприклад посмажити грінки і потерти їх пармезаном.

Щосуботи ми відвідуємо театр або галереї. Спорт теж виводимо у сімейну традицію, оскільки хочемо прищепити дітям піклування про здоров’я та своє тіло. І, звичайно, любимо проводити час на лоні природи. Піклуємося про наш сад, висаджуємо по сезону квіти. Любимо бувати в ботанічному саду.

 1. Чим керуєтесь при виборі дитячого одягу?

Я визначаю, що потрібно дітям посезонно. Завжди обираю серед sustainable-брендів, щоб речі були зручні, комфортні та гарні.

 1. Речі, без яких не уявляєте свій гардероб і гардероб дітей.

Як би це дивно не звучало, нам завжди не вистачає шкарпеток і колготок, особливо в осінньо-зимовий період. Хочеться, щоб вони мали і цікавий малюнок, і щоб не давили у животики, не кусалися, і, звісно, були від стійких брендів. Тому за можливості скуповую усі варіанти вовняних, кашемірових колгот. Для мене це щоразу квест.

 1. Які речі плануєте придбати для дітей в новому сезоні?

До літа ми вже готові, тому готуємося до осені та зими. Планую відшукати для дітей екологічні пуховики. Молодшій Аллі-Софії потрібно оновити лижний костюм. Також потрібно знайти ті ж колготи, шкарпетки та шапки. Ми любимо балаклави, оскільки вони дуже зручні, особливо для дітей: вушка не продуваються, горло закрите. Щоб знайти екологічну, гарну балаклаву, пошуки варто розпочинати вже. Одразу з ходу сформувати елегантний образ не вдасться. Оновити потрібно також піжамки та білизну для дітей. Причому і на літо, і на зиму.

 

 1. Улюблені бренди в MILK KIDS?

Обожнюю Mini Rodini. Усі їхні речі з екологічних матеріалів, зручні, яскраві. Люблю Gunia Project, у нас є усі їхні хустки – і літні, і теплі, які гріють, мов грілка, і зовсім не продуваються. Також у нашому гардеробі є Tiny Cottons, Stella McCartney, кросівки Veja і The Animals Observatory для різноманіття. 

 1. Чому ви обираєте MILK KIDS?

Це магазин №1 з вибору екологічного одягу для дітей. Крім цього, дуже гарний і приємний простір для дитячого шопінгу, привітний персонал, завжди широка колекція – можна спокійно зібрати образи дітям. Тому перший магазин, про який думаю, коли йдеться про дитячий шопінг, – це, звичайно, MILK KIDS.

 1. Вибір Анастасії Цибуляк в MILK KIDS

Mini Rodini, Bevza, Gray Label, Jeune Premier, Mimi&Lula, Tiny Cottons, Stella McCartney, Veja.

ОСТАННІ СТАТТІ

 • Бренди

"GRAY LABEL SWIMWEAR"

Представляємо нашу колекцію бренду Gray Label - Swim. Стійкі купальники та аксесуари, що забезпечують захист...

Читати далі
 • #milktalks

"АНАСТАСІЯ ЦИБУЛЯК ДЛЯ #MILKTALKS"

Анастасіє, як виникла ідея заснування магазину органічних продуктів Glossary Organic Products? Впевнена, що шлях кожної...

Читати далі