< Назад
#milktalks

АЛІНА БОЙКО ДЛЯ #MILKTALKS

АЛІНА БОЙКО ДЛЯ #MILKTALKS
 1. Аліно, вітаємо вас з вагітністю! Розкажіть, як проходить ваш прекрасний період? Що змінилося?

Я стараюся продовжувати жити своїм звичайним життям. Вагітність – це «нічого особливого», я намагаюся ставитись до цього часу з легкістю. Однак зміни були, і торкнулися вони моїх звичок, що стосуються краси та спорту.

 • Я спростила б’юті-рутину. Залишила в косметичці тільки найбільш натуральне та щадне. Додала SPF. Агресивні кислотні тоніки замінила на більш м’які засоби.
 • Рухаюся незважаючи ні на що. До 6 місяця я активно тренувалася і багато рухалась. У третьому триместрі, коли тренуватися вже немає можливості, я продовжую багато гуляти, плавати. Або просто роблю «тарганчика», лежачи на спині, коли зовсім втомлююсь.
 • Приймаю і довіряю. Неможливо уникнути неприємних моментів під час вагітності (втома, печія, висипки на шкірі, безсоння), але я стараюся бути ніжнішою до себе. Вагітність – це ненадовго.
 1. Як відреагувала ваша дочка Неллі на новину про поповнення в сім’ї?

Дивовижно, наскільки серйозно та відповідально Неллі сприйняла новину про те, що скоро з’явиться малюк. Вона, здається, не менше, ніж старші члени сім’ї готується і дуже його чекає. Неллі допомагає з вибором іграшок для молодшого брата, запитує, як за ним доглядати. Я ж намагаюся пояснити, що вона моя помічниця, старша сестра і найважливіша для нас дівчинка. Хочу підтримати її ентузіазм, щоб вона ревнувала мене якомога менше.

 1. Як встигаєте поєднувати материнство та роботу?

Не встигаю. Ще на самому початку вагітності я пішла з компанії, де працювала майже 2 роки. Продовжую тільки розслаблену діяльність як інфлюенсер, роблю PR для брендів. Проте мій основний фокус зараз на двох ремонтах, облаштуванні побуту нашої інтернаціональної сім’ї та розвитку старшої доньки.

 1. Розкажіть про свій досвід материнства.

Він був складним, але щасливим. У цьому році ми з великим колективом спеціалістів повністю скорегували РАС у дочки. В наступному році вона піде у звичайну школу. Я дуже горджусь нами. Це відчуття важко пояснити батькам дітей-нормотипіків. Я не хочу писати довгий і сентиментальний текст.
Материнство зробило мене кращою, навчило терпимості до людей, толерантності до різних груп населення. А ще відкрило очі на слабкі та сильні сторони системи освіти й охорони здоров’я нашої країни.

 1. Як любите проводити час із сімєю?

Ми любимо разом подорожувати. Неллі у свої 6 років уже встигла пожити в Парижі й Лондоні, відвідати багато європейських міст. Я люблю дивитися на знайомі мені місця її очима. Ми із задоволенням навідуємося в парки та музеї (наприклад, Musée Océanographique в Монако або Le Jardin d'Acclimatation в Парижі). Я часто беру Неллі з собою на робочі та дружні зустрічі, навіть модні презентації або виставки.

 1. Що, на ваш погляд, найважливіше у вихованнi дiтей?

Виховання себе. Скільки не вчи дитину, вона все одно братиме приклад з батьків. Хочеш, щоб дитина перестала проводити час з гаджетами – сам прибери телефон з рук. І так у всьому.

 1. Розкажіть про традиції у вашій родині, які вони?

В нашій сім’ї багато традицій, пов’язаних з їжею. Ми та ще гастросімейка. Хоча б раз на день, але стараємося збиратися за одним столом. А ще в нас є багато маленьких ритуалів, які зближують: наприклад, спільне прикрашання ялинки до Нового року; свій плейлист з улюбленою музикою; наша сімейна колискова, яку я співаю доньці кожного вечора, а мені її співала моя бабуся.

 1. Як змінився ваш стиль під час вагітності?

Революційно. У мене з’явилося навіть кілька пар Birkenstock. А якщо серйозно, до вагітності я могла спеціально худнути, щоб сукня або джинси сіли ідеально. А зараз я дуже бережно ставлюся до свого тіла і вважаю, що це одяг повинен підлаштовуватися під будь-яку мою випуклість і прикрашати її, а не я маю намагатися вписати тіло в суворі рамки.

 1. Ви багато навчалися за кордоном. Який заклад, на вашу думку, мав найбільший вплив на вас?

Усе почалося з літньої школи модного маркетингу Central Saint Martins у 2012 році. Курс тривав лише місяць, але атмосфера закладу та його авангардна естетика справили на мене незабутнє враження. Кожна стіна корпусу на Kings Cross надихала, це було зовсім не схоже на студентський досвід в Україні. Я жадібно вбирала в себе візуальні образи студентів і часом дуже ексцентричних викладачів. Одного разу мені пощастило слухати Луїзу Вілсон, яка випустила ціле покоління сучасних дизайнерів, зокрема Александра Макквіна.

Потім я вступила до Marangoni London на бакалавріат. Щотижня до нас приходили на open-talk професіонали зі світу моди. Мода відкрилася мені з нових сторін як глобальна індустрія, і я мала можливість поспілкуватися з її неочевидними гравцями: фіндиректором Dior, принтмейкером Balmain, мерчандайзером Saint Laurent. Саме тоді мода перестала міститися для мене у формулі «подіум – моделі – дизайнер», а стала чимось більшим. Потім була стипендія і переїзд на магістратуру в Паризький кампус Marangoni. Я випустилася відносно недавно, в 2019 році, але й досі намагаюся вчитися новому.

 1. З чого почався ваш блогерський шлях?

Я просто почала ділитися своїм поглядом на моду. Побачивши, що це має відгук і користь для невеликої групи людей, я продовжую ділитися своєю думкою. Хоч і розумію, що я не масовий блогер, а нішовий, але мене дуже радує те якісне, дружелюбне та цікаве коло людей, яке сформувалося серед моїх підписників. З багатьма ми сильно здружилися. Мені подобається ця віддача між людьми, можливість вчитися в інших. Я дуже ціную компонент спілкування в блогінгу і можливість створювати синергію як з людиною, так і з брендом 1 на 1.

 1. Ваш інстаграм – суцільна естетика. Це відчуття можна розвинути чи це вроджена якість?

Коли запитують, як покращити свій стиль і навчитися одягатися, я відповідаю: подорожуйте вволю, читайте якомога більше книг, спостерігайте за людьми, пізнавайте цей світ і себе в ньому. Просто піти в дорогий бутик і винести весь його асортимент додому або закінчити курси – не допоможе. Важливе відчуття доречності та гумору, а все це приходить від досвіду взаємодії зі світом.

Естетика і стиль для мене – в умінні отримувати задоволення від життя і в щирій цікавості до оточуючих. Мій лайфхак: навіть у найнепоказніших місцях намагайтеся зачепитися поглядом за щось красиве. Це як м’язи качати.

 1. Ви фешнблогер. Ви з дитинства цікавилися модою? Розкажіть більше про це захоплення.

В дитинстві я взагалі не цікавилася модою, а походи по магазинах були для мене мукою. Я хотіла бути лікарем і вивчати анатомію. Але мене виховали жінки, дуже тісно пов’язані з модою. Повз мене не пройшли домашні розмови про тканини, фасони, викрійки, закордонні дефіцити. Проте й досі мода для мене – це насамперед робота з тілом. Мене захоплює те, наскільки мода парадоксальна. Вона поверхнева і глибока водночас. Вона змушує людей мріяти і створювати себе.

 1. Розкажіть про свої плани нові формати і проєкти.

Мої плани точно не пов’язані з блогінгом. Блогінг для мене – природний, нативний, процес. Незважаючи на те, що в ньому можна дуже добре заробити, я хочу розвивати свою експертність у моді. В планах – продовжити роботу в міжнародній компанії. Імовірно, уже за кордоном. Благо, знання двох іноземних мов на професійному рівні це дозволяє. Ще я почала вивчати арабську і займаюся малюванням. Я впевнена, що майбутнє за людьми, які можуть запропонувати індустрії креативність і глобальне мислення.

 1. Чим би ви займалися, якби не ваша поточна діяльність?

Продовжила б навчання в медичному університеті і працювала б за спеціальністю. Але, думаю, що дуже творчо підходила б до професії. Наприклад, носила б медичний халат у стилі фільмів Веса Андерсона, м’ятного кольору з kitten-heels від Prada. 

 1. Як плануєте свій графік дня? Корисні поради, програми тощо.

Мій принцип – ставити себе в пріоритет, дитину вчити самостійності, а побут довести до автоматизму, щоб прання і прибирання забирали мінімум ресурсів. Спочатку я фіксую в нотатках у телефоні першочергові справи, тренування, поїздки. А потім заповнюю пробіли всіма іншими справами. Часто завдання вирішую у міру їх надходження. Програми не використовую, мені достатньо стандартної прошивки телефона, нотаток і Zoom.

 1. Улюблені місця для подорожей.

Я обожнюю ближні поїздки. Круто – просто сісти з друзями в машину і відкрити для себе найближчі околиці: виїхати подихати в поле, на пікнік або на дачу на шашлики.

 1. Ваше місце сили.

Мені надають сил природа і люди. Дивовижно, але мої місця сили – це два полюси: великі парки, де можна усамітнитися, і великі вечірки. Хоча, якщо цитувати Гетсбі: «Мені подобаються великі прийоми. На них така інтимна атмосфера. На маленьких вечірках неможливо побути на самоті».

 1. 3 ваші улюблені книги.

Пітер Акройд «Лондон. Біографія», Мартін Ґілберт «Вінстон Черчилль. Біографія». Я – англофіл.

 1. Чим керуєтесь при виборі дитячого одягу?

Тут я скоріше прагматик. Ціную зручність, якість, легкі в поєднанні відтінки, комфорт дитини. Хоча іноді можу купити річ, якщо сподобається принт, наприклад заєць зі смішними зубами або котик із зухвалим виразом обличчя. Дуже люблю одну доньчину футболку з трьома песиками і написом Dolce Far Niente (із Milk KIds, звісно). Шкода, що діти так швидко з усієї цієї краси виростають.

 1. Речі, без яких не уявляєте свій гардероб і гардероб вашої дочки.

Мій – без чорної футболки та костюма для йоги. А доньчин – без зручного м’якенького взуття.

 1. Улюблені бренди в MILK KIDS

Veja, TINY COTTONS, Mini Rodini, THE ANIMALS OBSERVATORY, LES COYOTES DEPARIS, BOBO CHOSES…

 1. Чому ви обираєте MILK KIDS?

За відчуття смаку, етичні цінності, затишок, увагу до деталей, доброзичливість, абсолютно дитяче відчуття нових відкриттів. За можливість звернути з метушливої Червоноармійської та поринути в маленький світ дітей. Щоразу, коли заходжу в магазин, відкриваю для себе щось нове.

 1. Вибір Аліни Бойко в MILK KIDS.

ОСТАННІ СТАТТІ

 • Преса

"5 ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ТИХ, ХТО ОБОЖНЮЄ ІСТОРІЮ МОДИ"

Архівні обкладинки Vogue Вінтажні обкладинки Vogue ми тепер можемо не тільки роздивлятися на просторах Інтернету...

Читати далі
 • Преса

"СВЯТКОВІ ДИВА"

Дивіться у програмі Ранок у Великому Місті на ICTV, хто та як в Україні допомагає...

Читати далі